Kancelaria brokerska Katowice

KANCELARIA BROKERSKA KATOWICE

Poszukujesz sprawdzonego brokera ubezpieczeniowego?

Brokerzy Śląscy to doświadczony zespół, setki zadowolonych klientów i indywidualne podejście do każdego klienta!

kancelaria brokerska katowice

Oto co możemy zrobić dla Twojej firmy:

 • upraszczamy obsługę ubezpieczeń,
 • zmniejszamy ilość polis jednocześnie zapewniając jak najszerszy zakres ochrony,
 • negocjujemy kompleksowo doprowadzając do najniższych składek za dane ryzyko,
 • zapewniamy dedykowanego opiekuna i szybki czas reakcji na zapytania klientów,
 • oferujemy kompleksową obsługę „od A do Z”, w tym pomoc w likwidacji szkód.

 

Broker ubezpieczeniowy w Katowicach

Zapewniamy dopasowaną do oczekiwań danego klienta obsługę. Reprezentujemy zupełnie-nie-korporacyjne podejście do naszych kontrahentów, starając się budować długoletnie relacje biznesowe.

O naszym podejściu do obsługi klienta świadczą m.in.:

Niech nie zmyli Państwa nasza nazwa – działamy na terenie Całej Polski! Na Śląsku natomiast znajduje się nasza siedziba i to tutaj rozpoczęliśmy naszą działalność.

Dlaczego „Brokerzy Śląscy”? Cenimy dane słowo jak grubiorz na grubie!

 

Ubezpieczenia majątkowe

Pomożemy Twojej firmie wynegocjować, stworzyć i obsługiwać kompleksowy program ubezpieczenia. Poprzez kompleksowe negocjacje osiągniemy najniższe składki na rynku za dane ryzyko. Pełna oferty ubezpieczeń majątkowy: https://brokerzyslascy.pl/pelna-oferta/

 

Ubezpieczenie osobowe

„Uszyjemy na miarę” preferencji Twojej załogi ubezpieczenia pracownicze: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie czy ubezpieczenie kosztów wyjazdów za granicę.

 

Gwarancje ubezpieczeniowe

Obok ubezpieczeń majątkowych i osobowych jesteśmy w stanie sprawnie i szybko obsłużyć wszelkiego rodzaju gwarancje ubezpieczeniowe.

Wadium na przetarg? Gwarancja należytego wykonania umowy? Gwarancja usunięcia wad i usterek? Gwarancja zwrotu zaliczki? Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Jesteśmy najlepiej ocenianą na Śląsku kancelarią brokerską. 

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: (32) 49 44 182 / 514 674 600 / kancelaria@brokerzyslascy.pl

Brokerzy Śląscy | Broker Ubezpieczeniowy Katowice | Broker Ubezpieczeniowy Śląsk |  Pokaż szczegóły

  Wiem, że - zgodnie z art. 13 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”:

  • administratorem moich danych osobowych jest spółka Brokerzy Śląscy sp. z o.o. z siedzibą 40-085 Katowice ul. Mickiewicza 29,

  • moje dane osobowe przetwarzane będą w związku z przesłaniem przeze mnie przez formularz na stronie www zapytania o ofertę, przy czym przetwarzanie w tym przypadku odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, którymi są: a) kontakt w celu przedstawienia oferty osobie zainteresowanej, b) możliwość analizy przez administratora zainteresowania oferowanymi produktami i usługami, osoby, której dane dotyczą, c) możliwość przedstawienia osobie, której dane dotyczą, historii przestawianych jej ofert,

  • celami przetwarzania są: a) kontakt w celu przedstawienia oferty osobie zainteresowanej, b) możliwość analizy przez administratora zainteresowania oferowanymi produktami i usługami, osoby, której dane dotyczą, c) możliwość przedstawienia osobie, której dane dotyczą, historii przestawianych jej ofert,

  • moje dane mogą być ujawnione następującym kategoriom odbiorców: upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów powierzenia przetwarzania zawartych na piśmie,

  • dane będą przechowywane nie dłużej, niż do momentu uwzględnienia ewentualnego sprzeciwu,

  • mam prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

   Ponadto, na podstawie art. 21 ust.1 RODO, mam prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu - z przyczyn związanych z moją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania moich danych.