Opinie

SZUKASZ POLECANEJ KANCELARII BROKERSKIEJ?

 

Oto dlaczego ponad 80% klientów

dowiedziało się o naszej firmie dzięki poleceniu:

 • przypisanie klienta do dedykowanego opiekuna (zawsze wiesz, do kogo zadzwonić),
 • odpowiedź na każdego maila i telefon jeszcze w tym samym dniu roboczym (czas to pieniądz!),
 • jasne procedury obsługi przekazywane klientowi na początku współpracy (papierowy przewodnik FAQ),
 • kompleksowa oferta (doświadczenie w obsłudze każdego rodzaju ubezpieczenia),
 • dostosowanie modelu współpracy do indywidualnych oczekiwań klienta (m.in. możliwość w pełni zdalnej pracy z klientem),
 • obsługa szkód (m.in. konsulting, doradztwo, odwołania).

 

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ OPINIE O NASZEJ FIRMIE W INTERNECIE:

ZAPOZNAJ SIĘ Z PRZYKŁADOWYMI REFERENCJAMI NASZYCH KLIENTÓW:

branża kolejowa

Obsługa brokerska na najwyższym poziomie, dzięki tej współpracy zaoszczędziliśmy w ciągu roku kilkadziesiąt tysięcy złotych. Sama się tego nie spodziewałam, ale najważniejszą sprawą jest to, że zarówno samochody jak i tematy majątkowe są w końcu rzetelnie ubezpieczone. Pomoc przy problemach związanych ze szkodą nieoceniona. Nie wyobrażam sobie już , by zawierać polisy w firmie bez Brokera.

KOBAN
górnictwo

Dzięki kompleksowej obsłudze większość obowiązków udało się scedować na kancelarię brokerską, która przypomina nam o zbliżających się rocznicach polis, konieczności uzupełnienia danych czy możliwości negocjacji w konkretnych przypadkach. Polecamy Brokerzy Śląscy Sp. z o.o. jako zaufanych partnerów w biznesie.

ZAKŁAD GÓRNICZY SILTECH
produkcja dla automotive

Kancelaria Brokerzy Śląscy obsługuje nas w zakresie obsługi ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej firmy oraz ubezpieczeń grupowych pracowników. Oferty ubezpieczeniowe są corocznie monitorowane pod kątem lepszego dopasowania do naszych potrzeb, a współpraca z profesjonalnym brokerem pozwala nam na oszczędność kosztów oraz własnego czasu. Z całą odpowiedzialnością rekomendujemy firmę jako zaufanego partnera biznesowego.

FILTROMEX
budownictwo

Obsługa na wysokim poziomie. Wszystkie dokumenty weryfikowane szybko i skrupulatnie. W razie wątpliwości kontakt telefoniczny i mailowy o każdej porze. Firma godna polecenia!

CONNECT
medycyna

Od kilku lat nasza współpraca przebiega sprawnie, a brokerzy pomogli w negocjacjach kompleksowego programu ubezpieczeniowego, dzięki któremu obniżyliśmy koszty ubezpieczeń. Polecamy usługi Brokerzy Śląscy Sp. z o.o. innym podmiotom w branży medycznej.

ŚLĄSKI OŚRODEK LECZENIA CHORÓB OCZU
usługi komunalne

Do brokerów w ramach współpracy z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Cieszynie należą m.in. poniższe zadania:

 • opracowanie kompleksowego programu ubezpieczeniowego,
 • świadczenie pomocy w przygotowaniu SIWZ do corocznej procedury przetargowej,
 • uczestniczenie w pracach komisji przetargowej,
 • uczestniczenie w procesie likwidacji szkód.

ZGK CIESZYN
produkcja mebli

W oparciu o wieloletnią współpracę i pozytywne doświadczenia z niej wynikające, możemy stwierdzić, że Brokerzy Śląscy Sp. z o.o. jest firmą wiarygodną i możemy ją polecić innym podmiotom gospodarczym, urzędom i instytucjom.

MARKAT
PRODUKCJA

Polecamy usługi Brokerzy Śląscy!

UNIMETAL RECYCLING
produkcja konstrukcji stalowych

Rekomendujemy Brokerzy Śląscy Sp. z o.o. jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego usługodawcę, znającego rynek ubezpieczeniowy, elastycznego na wszelkie potrzeby klienta. Wiedza i doświadczenie na rynku ubezpieczeń oraz rzetelność zawodowa, dają gwarancję usług świadczonych na najwyższym poziomie.

POCH
medycyna

Pan Marceli to człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Cierpliwy, konkretny, mówi tyle ile trzeba. Co jest jednak najważniejsze jest skuteczny w sytuacji, gdy pojawia się problem. Wspiera, doradza, zajmuje się negocjacjami z Ubezpieczycielem. W moim przypadku już kilka razy bardzo pomógł rozwiązać temat odszkodowania.

ŚMIGIEL IMPLANT MASTER CLINIC
górnictwo

Od kilku lat w zakresie zawieranych ubezpieczeń korzystamy wyłącznie z pośrednictwa ww. brokera i jak do tej pory oceniamy naszą współpracę jako zadowalającą. Rekomendujemy usługi Brokerzy Śląscy Sp. z o.o. jako rzetelnej kancelarii brokerskiej.

CBIDGP
budownictwo

Rekomendujemy usługi Brokerzy Śląscy Sp. z o.o. w zakresie ubezpieczeń firmowych. Mamy nadzieję na długofalową współpracę z w.w. brokerem ubezpieczeniowym i zaświadczamy, że to profesjonaliści w swojej branży.

PRZEMYSŁÓWKA
górnictwo

Na podstawie dotychczasowej współpracy, wysoko oceniamy profesjonalność, solidność i terminowość firmy brokerskiej Brokerzy Śląscy Sp. z o.o. oraz polecamy ją jako solidnego i wiarygodnego partnera.

BUDKOP
budownictwo

Polecam, wiarygodna i solidna firma, bardzo dobra cena ubezpieczeń w stosunku do zakresu.

P.W. PASEK

  Zadaj nam dowolne pytanie lub zamów bezpłatną konsultację: