Gwarancje ubezpieczeniowe Katowice

gwarancje ubezpieczeniowe katowice

Gwarancje ubezpieczeniowe Katowice – takie hasło wpisane w wyszukiwarkę może Cię doprowadzić do strony, na której się właśnie znajdujesz. Trafiłeś jednak w dobre ręce!

Jesteśmy doświadczonymi brokerami, którzy rozumieją potrzeby firm korzystających z gwarancji. Mamy siedzibę w Centrum Katowic, gdzie do większości oddziałów towarzystw możemy dojść pieszo. Dobre relacje z wiodącymi ubezpieczycielami obsługującymi gwarancje pozwalają nam na szybką obsługę naszych zapytań.

 

Zadzwoń już teraz pod nr tel. 514-674-600 lub 32-49-44-182
lub napisz na kancelaria@brokerzyslascy.pl

 

Jak możemy pomóc Twojej firmie w temacie gwarancji ubezpieczeniowych?

  • wynegocjujemy z ubezpieczycielami warunki stałej współpracy w temacie gwarancji,
  • przyspieszmy obieg dokumentacji i proces wystawiania gwarancji,
  • pomożemy w negocjacjach treści gwarancji,
  • dopilnujemy poprawnej treści i okresu gwarancji.

Dodatkowo, w razie takowych wymogów inwestora pomożemy również:

 

Gwarancja ubezpieczeniowa

Cenimy długoletnie relacje z naszymi klientami. Wielokrotnie jednak przygotowujemy zdalnie gwarancje klientom z poleceniami, z którymi… nie mieliśmy czasu spotkać się w cztery oczy. Znamy specyfikę branż korzystających z gwarancji – przetargi, wadia, negocjacje, realizacje, zamówienia, relacje z podwykonawcami… i ciągły pośpiech. 

Staramy się ułatwiać biznes naszym klientom – w temacie gwarancji działamy szybko, skutecznie i ze sprawdzonymi partnerami, tak, aby finalnie dokument gwarancji był akceptowalny przez inwestora oraz kosztował jak najmniej. 

Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń już teraz na nr tel. 514-674-600 // napisz maila na kancelaria@brokerzyslascy.pl // lub zostaw kontakt w poniższym formularzu, oddzwonimy jeszcze dzisiaj:

 

Dlaczego warto podjąć współpracę akurat z naszą kancelarią brokerską?

O naszych działaniach najlepiej świadczą nasi klienci oraz nasz know-how – opinie naszych klientów są dostępne m.in. tutaj: https://brokerzyslascy.pl/opinie/

O gwarancjach ubezpieczeniowych wiemy wszystko… lub prawie wszystko – nie wierzysz?

Przeczytaj: gwarancje ubezpieczeniowe.