Gwarancje ubezpieczeniowe Katowice

gwarancje ubezpieczeniowe katowice

Gwarancje ubezpieczeniowe Katowice – takie hasło wpisane w wyszukiwarkę może Cię doprowadzić do strony, na której się właśnie znajdujesz. Trafiłeś jednak w dobre ręce!

Jesteśmy doświadczonymi brokerami, którzy rozumieją potrzeby firm korzystających z gwarancji. Mamy siedzibę w Centrum Katowic, gdzie do większości oddziałów towarzystw możemy dojść pieszo. Dobre relacje z wiodącymi ubezpieczycielami obsługującymi gwarancje pozwalają nam na szybką obsługę naszych zapytań.

 

Zadzwoń już teraz pod nr tel. 514-674-600 lub 32-49-44-182
lub napisz na kancelaria@brokerzyslascy.pl

 

Jak możemy pomóc Twojej firmie w temacie gwarancji ubezpieczeniowych?

 • wynegocjujemy z ubezpieczycielami warunki stałej współpracy w temacie gwarancji,
 • przyspieszmy obieg dokumentacji i proces wystawiania gwarancji,
 • pomożemy w negocjacjach treści gwarancji,
 • dopilnujemy poprawnej treści i okresu gwarancji.

Dodatkowo, w razie takowych wymogów inwestora pomożemy również:

 

Gwarancja ubezpieczeniowa

Cenimy długoletnie relacje z naszymi klientami. Wielokrotnie jednak przygotowujemy zdalnie gwarancje klientom z poleceniami, z którymi… nie mieliśmy czasu spotkać się w cztery oczy. Znamy specyfikę branż korzystających z gwarancji – przetargi, wadia, negocjacje, realizacje, zamówienia, relacje z podwykonawcami… i ciągły pośpiech. 

Staramy się ułatwiać biznes naszym klientom – w temacie gwarancji działamy szybko, skutecznie i ze sprawdzonymi partnerami, tak, aby finalnie dokument gwarancji był akceptowalny przez inwestora oraz kosztował jak najmniej. 

Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń już teraz na nr tel. 514-674-600 // napisz maila na kancelaria@brokerzyslascy.pl // lub zostaw kontakt w poniższym formularzu, oddzwonimy jeszcze dzisiaj:

 

Dlaczego warto podjąć współpracę akurat z naszą kancelarią brokerską?

O naszych działaniach najlepiej świadczą nasi klienci oraz nasz know-how – opinie naszych klientów są dostępne m.in. tutaj: https://brokerzyslascy.pl/opinie/

O gwarancjach ubezpieczeniowych wiemy wszystko… lub prawie wszystko – nie wierzysz?

Przeczytaj: gwarancje ubezpieczeniowe.  Pokaż szczegóły

  Wiem, że - zgodnie z art. 13 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”:

  • administratorem moich danych osobowych jest spółka Brokerzy Śląscy sp. z o.o. z siedzibą 40-085 Katowice ul. Mickiewicza 29,

  • moje dane osobowe przetwarzane będą w związku z przesłaniem przeze mnie przez formularz na stronie www zapytania o ofertę, przy czym przetwarzanie w tym przypadku odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, którymi są: a) kontakt w celu przedstawienia oferty osobie zainteresowanej, b) możliwość analizy przez administratora zainteresowania oferowanymi produktami i usługami, osoby, której dane dotyczą, c) możliwość przedstawienia osobie, której dane dotyczą, historii przestawianych jej ofert,

  • celami przetwarzania są: a) kontakt w celu przedstawienia oferty osobie zainteresowanej, b) możliwość analizy przez administratora zainteresowania oferowanymi produktami i usługami, osoby, której dane dotyczą, c) możliwość przedstawienia osobie, której dane dotyczą, historii przestawianych jej ofert,

  • moje dane mogą być ujawnione następującym kategoriom odbiorców: upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów powierzenia przetwarzania zawartych na piśmie,

  • dane będą przechowywane nie dłużej, niż do momentu uwzględnienia ewentualnego sprzeciwu,

  • mam prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

   Ponadto, na podstawie art. 21 ust.1 RODO, mam prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu - z przyczyn związanych z moją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania moich danych.