Dlaczego warto podjąć współpracę z kancelarią ubezpieczeniową Brokerzy Śląscy?

Ten post przeczytasz w: 2 minuty
Dlaczego warto podjąć współpracę z kancelarią ubezpieczeniową Brokerzy Śląscy?

Dlaczego warto podjąć współpracę z kancelarią ubezpieczeniową Brokerzy Śląscy?

– – –

Na polskim rynku obecnych jest ok 1500 brokerów ubezpieczeniowych (jako osoby fizyczne lub osoby prawne), tym samym przedsiębiorcy w Polsce mają duże spektrum wyboru komu powierzyć obsługę programu ubezpieczeń.

Jakie argumenty mogą zdecydować o tym, że Twoja firma wybierze obsługę ze strony naszej kancelarii Brokerzy Śląskiej? Postaramy się wskazać kilka kluczowych wartości, za które doceniają nas dotychczasowi, wieloletni klienci.

 

 1. Stały zespół

W odróżnieniu od bardzo dużych kancelarii brokerskich, o korporacyjnym podejściu, przywiązujemy się do ludzi – zarówno do naszych wieloletnich klientów, jak i współpracowników. Efektem jest fakt, że od początku naszej działalności nie odszedł od nas żaden broker ubezpieczeniowy, ani żaden asystent brokera! Na poziomie operacyjnym nasz zespół stanowi stały trzon specjalistów.

 

 1. Dedykowany opiekun

Każdy klient ma przypisanego dedykowanego opiekuna, który jest osobą pierwszego kontaktu oraz łącznikiem Twojej firmy z naszą kancelarią oraz rynkiem ubezpieczeniowym. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby nie zmieniać opiekuna firmy, jeśli wszystkie procesy idą sprawnie oraz brak jest większych problemów czy reklamacji co do jakości obsługi.

 

 1. Szybki czas reakcji

Szanujemy czas naszych klientów, czego efektem jest to, że 90% z nich w ankiecie satysfakcji podało jako kluczowy element współpracy z nami bardzo szybki czas reakcji na każde zapytanie, telefon oraz prośbę. Uważamy, że czas to pieniądz i na każde zapytanie odpowiadamy kontrahentom w tym samym dniu roboczym.

 

 1. Pozytywne opinie w Internecie

Większość z nas szukając jakiejś usługi lub jakiegoś produktu sięga po rekomendacje znajomych, rodziny lub po opinie zamieszczone w Internecie. Chcesz poznać opinie o naszej firmie? Wpisz w Google hasło „Brokerzy Śląscy” – dziesiątki zadowolonych klientów nie mogą się mylić!

 

 1. Szczegółowe porównanie ofert

Uważamy, że rekomendacja brokerska, którą ustawowo musimy przygotować jest dokumentem przede wszystkim dla klienta, tym samym kładziemy nacisk na to, aby maksymalnie prostym językiem porównać zawiłe warunki ofert ubezpieczenia i możliwie najbardziej obiektywnie zestawić kluczowe parametry propozycji z rynku ubezpieczeniowego.

 

 1. Doświadczenie

Brokerzy – założyciele naszej kancelarii posiadają ponad 15 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Tym samym uczestniczymy w tworzeniu nowoczesnego rynku ubezpieczeń w Polsce, obserwując liczne transformacje gospodarcze, technologiczne i społeczne zarówno u ubezpieczycieli, jak i naszych klientów.

 

 1. Kompleksowy serwis

Kupno ubezpieczenia przez klienta to dopiero początek, często wieloletniej współpracy. Mając tego świadomość duża wagę w naszej działalności przykładamy do serwisu brokerskiego, w ramach, którego oferujemy między innymi:

 • optymalizację polis ubezpieczeniowych (wyrównanie rocznic, optymalizacja ilości dokumentów, dopasowanie odpowiedniego zakresu ochrony ubezpieczeniowej),
 • stały nadzór nad rocznicami ubezpieczeń,
 • obsługę szkód,
 • audyty ubezpieczeniowe (analizy polis, ryzyka, audyty fizyczne, analiza dokumentacji PPOŻ, BHP),
 • poradniki i szkolenia,
 • bieżące doradztwo.

 

Szukasz polecanej i doświadczonej kancelarii brokerskiej do obsługi ubezpieczeń w Twojej firmie? Sprawdź nas, sprawdź kancelarię Brokerzy Śląscy! Być może właśnie znalazłeś sprawdzonego partnera na lata! Zgłoś się do nas na bezpłatną konsultację.

 

Jesteśmy najlepiej ocenianą na Śląsku kancelarią brokerską

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: (32) 49 44 182 / 514 674 600 / kancelaria@brokerzyslascy.pl

Brokerzy Śląscy | Broker Ubezpieczeniowy Katowice | Broker Ubezpieczeniowy Śląsk |  Pokaż szczegóły

  Wiem, że - zgodnie z art. 13 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”:

  • administratorem moich danych osobowych jest spółka Brokerzy Śląscy sp. z o.o. z siedzibą 40-085 Katowice ul. Mickiewicza 29,

  • moje dane osobowe przetwarzane będą w związku z przesłaniem przeze mnie przez formularz na stronie www zapytania o ofertę, przy czym przetwarzanie w tym przypadku odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, którymi są: a) kontakt w celu przedstawienia oferty osobie zainteresowanej, b) możliwość analizy przez administratora zainteresowania oferowanymi produktami i usługami, osoby, której dane dotyczą, c) możliwość przedstawienia osobie, której dane dotyczą, historii przestawianych jej ofert,

  • celami przetwarzania są: a) kontakt w celu przedstawienia oferty osobie zainteresowanej, b) możliwość analizy przez administratora zainteresowania oferowanymi produktami i usługami, osoby, której dane dotyczą, c) możliwość przedstawienia osobie, której dane dotyczą, historii przestawianych jej ofert,

  • moje dane mogą być ujawnione następującym kategoriom odbiorców: upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów powierzenia przetwarzania zawartych na piśmie,

  • dane będą przechowywane nie dłużej, niż do momentu uwzględnienia ewentualnego sprzeciwu,

  • mam prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

   Ponadto, na podstawie art. 21 ust.1 RODO, mam prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu - z przyczyn związanych z moją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania moich danych.